5 Haziran 2011 Pazar

A'dan Z'ye mutluluk:)

Aloha

Son birkaç ayda hız kazandı nedense facebook sayfamda gördüğüm söz-nişan merasimleri.Tabi bize tebrik etmek düşüyor.VE haziran geldi düğünler başladı.Bir telaş,bir koşturmaca..Bazen dinlemek bile içimi kıpır kıpır yaparken bazen sadece o konuşmaların geçtiği anlarda yok olmak istiyorum.Böyle garip bir his yalnızlık.Hayatta yalnızlık güzel diyecekler çoktur biliyorum.Yalnızlık güzel de o birbaşınalık yok mu......tek başınasın o kadar...Öyle anlar gelir ki herkes bir yerlere gider bir planı vardır. hele ki yoksa o gün için bir planın...hele de aylardan...öyle zordur ki o yalnızlık denizinden vurgun yemeden cıkmak...Siz denizde dalgalarla boğuşursunuz,onlar güçlü gemilerinden size "Aloha!" derler.
Not:"Aloha";to love is to be happy with yani sevmek ,birlikte mutlu olmaktır. demekmiş

Rengarenk bir cafe

Öyle bir yer düşünün ki şehrin hiç durmak bilmez trafiğinin tam yanında,kocaman binaların arasında yapayalnız kalmış birkaç agacın gölgesinde rengarenk cıvıl cıvıl.Koltuklara oturup başınızı kaldırdığınızda başınızda birbirinde renkli kuklalar,rüzgar çanları...
 Büyükçe bir fincanda mis kokulu bir kahve şirin bir masada..İsteyenlere kahve ve tarot falı bakılıyor.
 Ve ayaklarınızın dibinde,bazen de kucağınızda küçük dostumuz Kate:)Bu arada sandalyedeki kırmızı tüllerin içinde tenis topu koyulmuş cokta hoş olmuş.
Falım cafe cok sıcak cok şirin bir ortam tavsiye ederim:)cumartesi sabahı kahvesi için ideal bir yer:)